Bahsine / Bahis / Tavla

Tavla

>>> BAHSINE GİRİŞ İÇİN TIKLAYIN <<<<

Tavla

Tarihte bilinen en eski oyun TAVLAdır. TAVLA, 5000 yıl önce tüm dünyadaki oyun severleri kendine çekmiş ve hala çekmeyede devam ediyor. Ustalık, beceri ve tecrübenin buluştuğu nadir oyunlardan biri olan tavla oyunu; karşılıklı iki kişi tarafından oynanır. 15 pul ve 24 boşluğa sahip olan tavla tahtası stratejilerin ve hamle kombinasyonlarının artmasına sebep olan en önemli etkendir. Günümüzde oynadığımız tavlanın kökeninin eski Mısırlılara dayandığı belirtilir. Icadının ise iranlılar tarafından geliştirildiği bilinmektedir.

Bgroom!: Bgroom dünyanın en büyük ve en iyi tavla salonu olmasının sebebi programının kolay anlaşılır ve kullanılabilir olmasıdır. Ayrıca oyuncular tavla oynarken aynı zamanda chat yapabilme olanağına sahiptir. Bunun yanında tavla programımız uluslararası otoriteler tarafından dünyanın en güvenli tavla programı seçilmiştir. BGroom da Tavla Oyununu böylesine özel bir oyun yapanın ne olduğunu anlıyoruz: Bu ustalığınızı deneme, diğer oyuncularla tanışma ve mücadele etme, dahası iyi zaman geçirmekten kaynaklanıyor. BGroom, en son, en güvenilir oyun yazılımından faydalanarak, tüm bunları dostane ve aynı zamanda profesyonel bir ortamda yapmanıza olanak sağlar. Tüm bunlar demektir ki siz önemli olan seylerle rahatca ilgilenebilirsiniz: KAZANMAK! Size dünyanın dört bir yanından binlerce üye Tavla oyuncusunu tanıma (ve yenme!) fırsatını veriyoruz, aynı zamanda biraz para kazanma şansı da.

Hakkında bahsine

Bahsine ile ilgili güncel bonuslar, bahsine yeni giriş adresleri ve bahsine ile ilgili aklınıza gelen bütün gelişmeleri sizlere haber ediyoruz. bahsine keyifli okumalar diler.

İlginizi Çeker!

football

Galatasaray’da Ortalık Karışık!

  Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz; UEFA ile ilgili şok edici açıklamalar yaptı. Mustafa Cengiz, “Biz …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir